Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Piecki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pieckach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w pojazdach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż element ten psuje się, ale może w tym pomóc mycie filtrów FAP u mechanika pod Pieckami. Ażeby unikać utrudnień podczas prowadzenia samochodu Koenigsegg, wypada od czasu do czasu wyczyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w pracowni pod Piecków. Generowanie limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Osobowe i ciężarowe diesle korporacji Koenigsegg wyróżniają się bardzo dobrymi sposobami w sferze obniżenia produkcji gazów spalinowych. Znanej korporacji Koenigsegg mogłoby nie powieść się generowanie potrzebnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Piecki należy do ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Piecków, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. DPF-y złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem pracownię w Pieckach. DPF-y działają w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego po czasie następuje utrata możliwości części. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR oraz płukanie DPF FAP dla samochodów Koenigsegg, odszukać można w panelu bocznym, oraz w laboratorium warsztatu w Pieckach. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Koenigsegg w Pieckach, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pieckach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pieckach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pieckach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pieckach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pieckach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pieckach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pieckach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Pieckach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Pieckach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pieckach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pieckach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pieckach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piecki Zwycięstwa PIC01A 53.750912/21.340910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer