Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Pilawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pilawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Pilawa słynie z laboratorium warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności filtrów FAP do pojazdów osobowych ze stajni Koenigsegg. Pilawa należy do ośrodków, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Nierzadko przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych FAP, ze stajni Koenigsegg, staje się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Słynnej korporacji Koenigsegg nie byłoby możliwe zdobycie potrzebnych do spełnienia pułapów poziomu emisji spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Katalizatory SCR zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, polecamy współpracę z Pilawą. Odzyskanie górnych pułapów ilości produkowanych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych DPF. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje utrata parametrów urządzenia. Standardową usterką, z którą borykają się diesle korporacji Koenigsegg, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator SCR. Lista cenowa oczyszczania filtrów FAP z samochodów Koenigsegg dla Pilawy zamieściliśmy niżej, powinno być można zweryfikować w tamtym cenniku, jaka jest cena za usługi czyszczenia DPF. Poprawienie możliwości składowych filtrów cząstek stałych FAP w Pilawie dla samochodów Koenigsegg jest osiągalne, albowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Pilawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pilawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pilawie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pilawie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pilawie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pilawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pilawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pilawie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pilawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pilawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pilawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pilawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pilawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pilawa Żołnierka Letniskowa PLI01ML 51.960140/21.529720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer