Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Pokój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pokoju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, jednakże urządzenie to psuje się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w pracowni pod Pokojem. Katalizatory samochodowe chodzą w bardzo zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. DPF-y złożone są z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy pracownię w Pokoju. Pokój jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot powiązany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Pokoju, czemu znany producent Koenigsegg próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Bardzo często powodem zaczopowania filtra FAP, spod skrzydeł Koenigsegg, staje się inna usterka, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Zdobycie maksymalnych wartości produkcji spalin, identycznych z normą EURO 5, domaga się niezawodnego DPF-a. Duża część samochodów w Pokoju to pojazdy z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez oczyszczania. Zwykłą bolączką, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Koenigsegg, przede wszystkim, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Zlokalizuj swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Pokoju, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Odzyskanie efektywności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Pokoju dla pojazdów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Pokoju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pokoju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pokoju 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pokoju 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pokoju 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pokoju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pokoju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pokoju 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pokoju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Pokoju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pokoju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pokoju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pokoju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pokój 1 Maja POP-POJ1 50.903889/17.838680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer