Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Połaniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Połańcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Połaniec cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do pojazdów marki Koenigsegg. Filtry FAP wykonują pracę w bardzo obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Firmie Koenigsegg nie udało się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Aby ustrzec się od trudności z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, przydaje się od czasu do czasu przeczyścić DPF, jest to dostępne w laboratorium pod Połańca. Znalezienie fachowego mechanika w Połańcu przodującego w samochodach Koenigsegg może być niełatwe, oraz jest czasochłonne. Samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Koenigsegg chlubią się znakomitymi technologiami w sferze ograniczenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Niemało pojazdów osobowych w Połańcu to auta z silnikiem TDI mające zamontowany filtr i katalizator, który potrzebuje płukania. Zwykle przyczyną uszkodzenia reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej firmy Koenigsegg, staje się inny defekt, czego dobrym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Ulepszenie sprawności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Połańcu dla aut Koenigsegg jest dostępne, bowiem nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Połańca. Ze względu fakt, że Koenigsegg, niczym inne auta wymaga do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych warto nadmienić, by w Połańcu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Połańcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Połańcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Połańcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Połańcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Połańcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Połańcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Połańcu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Połańcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Połańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Połańcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Połańcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Połańcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Połaniec Osiedle Energetyków Stefana Czarnieckiego POC01ML 50.427750/21.277960 Wyszukaj
Połaniec Osiedle Energetyków Tadeusza Kościuszki POP-DEB8 50.427689/21.283239 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer