Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Polanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Polanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w samochodach Koenigsegg z silnikiem diesla, ale komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF w laboratorium pod Polanowem. By uchronić się przed dużą ilością utrudnień w pracy diesla Koenigsegg, należy okresowo wyczyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Polanowa. Zazwyczaj usterką, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy DPF. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w niezwykle obciążonych warunkach pracy , a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Koenigsegg to pojazdy, które cieszą się sławą w całym kraju, niemniej jednak stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie maksymalnych wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie wymaga sprawnie pracującego DPF-a. Zazwyczaj podłożem usterki filtra DPF, znanej marki Koenigsegg, bywa inne wybrakowanie, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Dobór odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Polanowie przodującego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, i jest czasochłonne. Usługi, między innymi naprawa FAP a także płukanie DPF dla aut producenta Koenigsegg, odszukać można na stronie, a także w warsztacie w Polanowie. Z racji tego, że Koenigsegg, tak jak inne maszyny domaga się do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy w Polanowie zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Polanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Polanowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Polanowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Polanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Polanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Polanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Polanowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Polanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Polanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Polanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Polanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Polanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Polanów Czajka Bobolicka PON01A 54.117352/16.681620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer