Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Police

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Policach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, lecz element ten zużywa się, co może rozwiązać naprawa katalizatorów w pracowni warsztatu pod Policami. Aby uchronić się od problemów z eksploatacją diesla Koenigsegg, przydaje się czasami wyczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Polic. Police jest jednym z ośrodków, które mają kłopot w związku, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Prócz rozrywek dla wizytujących w Policach odszukać można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Główną niedoskonałością, z jaką biedzą się auta firmy Koenigsegg, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony katalizator SCR. Koenigsegg to samochody, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednak zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Bardzo często powodem zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Koenigsegg, bywa inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR czy regeneracja FAP dla samochodów Koenigsegg, wyszukać można w panelu po prawej, czy w warsztacie w Policach. Z racji tego, że Koenigsegg, zupełnie jak inne pojazdy domaga się do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF warto wspomnieć, by w Policach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Policach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Policach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Policach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Policach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Policach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Policach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Policach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Policach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Policach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Policach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Policach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Policach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Police Stefana Starzyńskiego PLO01A 53.552479/14.568770 Wyszukaj
Police Grzybowa PLO01N 53.541698/14.559300 Wyszukaj
Police Józefa Piłsudskiego PLO258 53.543049/14.566490 Wyszukaj
Police Zygmunta Wróblewskiego PLO02L 53.546131/14.559930 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer