Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Poniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pońcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Poniec słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych z logo Koenigsegg. Wyszukanie fachowego warsztatu samochodowego w Pońcu przodującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być trudne, a także jest żmudne. Katalizatory trudnią się pracą w nieprzeciętnie brudnym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty wyników podzespołu. Znanemu producentowi Koenigsegg nie powiodło się wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz atrakcji turystycznych w Pońcu znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów do samochodów osobowych Koenigsegg. Zwykłą niedoskonałością, z którą zmagają się auta znanej marki Koenigsegg, głównie, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Nierzadko źródłem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Koenigsegg, staje się inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Poniec jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością cząstek stałych w powietrzu Pońca, czemu znany producent Koenigsegg dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Tabela cennika regenerowania katalizatorów samochodowych dla Koenigsegg dla Pońca umieszczono w poniższej sekcji, powinno być można przeglądnąć na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania DPF. Dobierz swój warsztat samochodowy, który pomoże z Koenigsegg w Pońcu, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pońcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pońcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pońcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pońcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pońcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pońcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pońcu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Pońcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pońcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pońcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pońcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pońcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poniec Nadolnik Krobska Szosa PNC01N 51.759609/16.815790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer