Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Praszka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Praszce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Praszka znane jest z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Koenigsegg. Częstą niedoskonałością, z którą męczą się osobówki spod znaku Koenigsegg, w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator. Żeby unikać kłopotów w eksploatacji diesla Koenigsegg, przydaje się okresami przepłukać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Praszki. Filtry DPF zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, przez co FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy usługi z Praszki. Zdobycie maksymalnych wartości ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Koenigsegg to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednakże zmagają się z kwestią z katalizatorami SCR. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w nadzwyczaj trudnych warunkach pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku właściwości części. Praszka należy do ośrodków, które biją na alarm związany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ulepszenie wydajności części wchodzących w skład filtrów FAP w Praszce dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Praszki. Lista cenowa mycia filtrów FAP dedykowanych do Koenigsegg dla Praszki wstawiliśmy poniżej tego tekstu, można zweryfikować tam, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Praszce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Praszce 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Praszce 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Praszce 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Praszce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Praszce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Praszce 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Praszce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Praszce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Praszce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Praszce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Praszce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Praszka Kolonia pod Rozterkiem Kaliska PRS01N 51.060829/18.454069 Wyszukaj
Praszka Kolonia pod Rozterkiem Szosa Gańska POP-PRK1 51.060440/18.454451 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer