Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Przątalina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Przątalinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przątalinie istnieje opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Koenigsegg z powodu pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Przątaliny. Diesle z symbolem Koenigsegg mogą się poszczycić doskonałymi aparaturami w sprawie ograniczenia poziomu emisji gazów spalinowych. Filtry DPF zmontowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem usługi z Przątaliny. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w niewiarygodnie ciężkim środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Niemało samochodów osobowych w Przątalinie to pojazdy z silnikiem CDTi mające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje regeneracji. Producentowi Koenigsegg niemożliwe byłoby wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania górnych limitów zawartości produkowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. By ustrzec się od komplikacji z pracą pojazdu Koenigsegg, należy okresami przepłukać filtr DPF, jest to dostępne w pracowni pod Przątaliny. Najczęściej podłożem zdławionego katalizatora SCR, znanej marki Koenigsegg, trafia się inne wybrakowanie, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne pojazdy wymaga do właściwego działania niezepsutych katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Przątalinie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR. Odzyskiwanie sprawności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Przątalinie dla samochodów Koenigsegg jest osiągalne, bo regeneracja metodą wodną zawędrowała do Przątaliny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Przątalinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Przątalinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Przątalinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Przątalinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Przątalinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Przątalinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Przątalinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Przątalinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Przątalinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Przątalinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przątalinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Przątalinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przątalina Wojska Polskiego POP-WLA3 53.277309/20.878860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer