Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Przemęt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Przemęcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten psuje się, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów DPF w laboratorium pod Przemętem. Katalizatory zbudowane są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, polecamy usługi z Przemętu. Nierzadko niedoskonałością, z jaką zmagają się pojazdy znanej marki Koenigsegg, głównie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Przemęcie zlokalizować można laboratoria, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Koenigsegg. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie udało się utrzymanie spodziewanych osiągów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Przemęt jest jednym z miast, jakie mają problem bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Przemętu, czemu znany producent Koenigsegg próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Filtry FAP pracują w bardzo trudnym środowisku, a więc w rurze wydechowej, przez co następuje spadek możliwości urządzenia. Odszukanie kompetentnego warsztatu w Przemęcie wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. Dobierz swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Koenigsegg w Przemęcie, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz płukanie DPF FAP dla marki Koenigsegg, można odszukać w panelu bocznym, oraz w pracowni warsztatu w Przemęcie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Przemęcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Przemęcie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Przemęcie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Przemęcie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Przemęcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Przemęcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Przemęcie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Przemęcie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Przemęcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Przemęcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przemęcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Przemęcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przemęt Jagiellońska PMT01N 52.001862/16.303270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer