Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Puck

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pucku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Puck słynne jest z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów do aut spod skrzydeł Koenigsegg. Standardowo źródłem zdławionego katalizatora samochodowego, spod skrzydeł Koenigsegg, bywa inne niedociągnięcie, jeden z nich to: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Katalizatory samochodowe operują w niewiarygodnie trudnym środowisku, czyli w wydechu, w wyniku czego następuje utrata możliwości urządzenia. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodłoby się generowanie potrzebnych do spełnienia górnych limitów poziomu emisji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Odnalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Pucku celującego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, i jest mozolne. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na całym świecie, jednak zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Pojazdy spod skrzydeł Koenigsegg szczycą się wybitnymi mechanizmami pracy w temacie zmniejszania poziomu emisji spalin. Generowanie górnych limitów poziomu emisji spalin, dopuszczonych normą EURO 4, potrzebuje przygotowanego katalizatora samochodowego. Ze względu fakt, że Koenigsegg, równorzędnie jak każda inna marka potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy w Pucku zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Lista cen oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Koenigsegg dla Pucka zamieszczono pod zdjęciem, da się odszukać w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pucku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pucku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pucku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pucku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pucku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pucku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pucku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Pucku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Pucku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pucku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pucku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pucku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Puck Działki Wojska Polskiego PUC01N 54.710220/18.411310 Wyszukaj
Puck Działki Kasztanowa PUC02A 54.708420/18.392220 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer