Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Pyzdry

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pyzdrach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, jednakże komponent ten psuje się, z czym poradzić może sobie naprawa katalizatorów w warsztacie pod Pyzdrami. Cały szereg pojazdów w Pyzdrach to samochody z silnikiem CRD mające zamontowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do płukania. By ustrzec się od komplikacji podczas prowadzenia diesla Koenigsegg, trzeba okazjonalnie przedmuchać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Pyzdr. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Pyzdrach zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Znalezienie fachowego mechanika w Pyzdrach przodującego w autach Koenigsegg może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Nierzadko usterką, która dotyka pojazdy korporacji Koenigsegg, głównie, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą FAP. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na całym świecie, jednak borykają się z trudnościami z katalizatorami. Pyzdry jest jednym z miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu znany producent Koenigsegg próbuje, zapobiegać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Ponieważ Koenigsegg, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF warto nadmienić, by w Pyzdrach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Odzyskiwanie wydolności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Pyzdrach dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe, ponieważ regeneracja metodą wodną przybyła do Pyzdr.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pyzdrach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pyzdrach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pyzdrach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pyzdrach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pyzdrach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pyzdrach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pyzdrach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pyzdrach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pyzdrach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pyzdrach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pyzdrach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pyzdrach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyzdry Wójtostwo Jana Kilińskiego PDR01G 52.167961/17.684710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer