Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Raciąż

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Raciążu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Raciążu znajduje się szansa regenerowania filtrów DPF do pojazdów Koenigsegg z racji działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Raciąża. Mnóstwo aut w Raciążu to auta z silnikiem JTDM posiadające filtr DPF, który potrzebuje regeneracji. Główną słabością, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, głównie, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą katalizator. Znanemu producentowi Koenigsegg nie powiodło się uzyskanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Raciąż należy do miast, jakie biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory wykonują pracę w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Raciążu znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Koenigsegg. Zachowanie górnych limitów poziomu produkcji spalin, dopuszczonych normą EURO 6, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie DPF dla samochodów Koenigsegg, wyszukać można na naszej stronie internetowej, czy w laboratorium w Raciążu. Odnajdź swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Koenigsegg w Raciążu, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Raciążu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Raciążu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Raciążu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Raciążu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Raciążu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Raciążu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Raciążu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Raciążu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Raciążu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Raciążu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raciążu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Raciążu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raciąż Zielona RAA01A 52.779339/20.118731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer