Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rajgród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rajgrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rajgrodzie znajduje się sposobność regenerowania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z powodu funkcjonowania warsztatu samochodowego z Rajgrodu. Filtry DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebują regeneracji, polecamy zatem firmę pod Rajgrodem. Znalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Rajgrodzie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być trudne, jak również jest mozolne. Uzyskanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Rajgrodem odszukać można zakłady, parające się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych Koenigsegg. Na ogół powodem usterki filtra DPF/FAP, znanej firmy Koenigsegg, staje się inna wada, możliwą przyczyną jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Rajgród jest jednym z ośrodków, które biją na alarm powiązany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. FAP-y chodzą w wyjątkowo skomplikowanym środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Poprawienie możliwości elementów filtrów DPF/FAP w Rajgrodzie dla pojazdów Koenigsegg jest łatwe, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Rajgrodu. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych a także regeneracja katalizatorów dla pojazdów marki Koenigsegg, można znaleźć po prawej stronie, a także u mechanika w Rajgrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rajgrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rajgrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rajgrodzie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rajgrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rajgrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rajgrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rajgrodzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rajgrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rajgrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rajgrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer