Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rakoniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rakoniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

DPF staje się standardem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, jednak część tę dotykają usterki, co może rozwiązać mycie katalizatorów w laboratorium pod Rakoniewicami. Główną usterką, z jaką zmagają się diesle znanej firmy Koenigsegg, w szczególności, mające silnik diesla, jest brudny od sadzy FAP. Rakoniewice jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem powiązany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Rakoniewic, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Wyszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki w Rakoniewicach specjalizującego się w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest żmudne. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą w całym kraju, jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Prócz niespodzianek dla turystów pod Rakoniewicami znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą FAP do aut Koenigsegg. Osiągnięcie maksymalnych wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, domaga się sprawnego filtra FAP. Aby unikać utrudnień w pracy pojazdu Koenigsegg, przydaje się okresowo przeczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Rakoniewic. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Koenigsegg, można znaleźć w panelu bocznym, czy w warsztacie samochodowym w Rakoniewicach. Ulepszenie skuteczności składowych filtrów DPF/FAP w Rakoniewicach dla aut producenta Koenigsegg jest możliwe, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Rakoniewic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rakoniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rakoniewicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rakoniewicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rakoniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rakoniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rakoniewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rakoniewicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rakoniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rakoniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rakoniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rakoniewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rakoniewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rakoniewice Osiedle Drzymały Krystyny RAK01G 52.139580/16.275061 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer