Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rakszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rakszawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rakszawa słynie z laboratorium trudniącego się naprawą filtrów i katalizatorów do pojazdów spod znaku Koenigsegg. Nierzadko powodem przytkanego filtra FAP, znanej firmy Koenigsegg, jest inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Rakszawą odnaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem DPF do aut Koenigsegg. Niemało pojazdów w Rakszawie to pojazdy z silnikiem CDTi posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Rakszawa jest jednym z miast, jakie napotykają problem powiązany, z ilością smogu w miejskim powietrzu Rakszawy, czemu marka Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. DPF-y złożone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym współpracę z Rakszawą. Odnalezienie właściwego warsztatu samochodowego w Rakszawie wyprofilowanego w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. Aby zabezpieczyć się od utrudnień z eksploatacją auta Koenigsegg, przydaje się okazjonalnie wyczyścić DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Rakszawy. Dlatego że Koenigsegg, równorzędnie jak inne samochody koniecznie wymaga do sprawnego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP warto wspomnieć, by w Rakszawie zwrócić uwagę na katalizator. Zrewaloryzowanie niezawodności elementów katalizatorów samochodowych w Rakszawie dla pojazdów Koenigsegg jest ogólnodostępne, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Rakszawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rakszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rakszawie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rakszawie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rakszawie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rakszawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rakszawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rakszawie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Rakszawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rakszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rakszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rakszawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rakszawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rakszawa Rakszawa 331A RSW01G 50.151531/22.246321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer