Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Raszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Raszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Raszyn odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych znanego koncernu Koenigsegg. Filtry DPF zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się i wymagają regeneracji, polecamy zatem pracownię w Raszynie. Żeby uniknąć problemów podczas prowadzenia auta Koenigsegg, przydaje się niekiedy wyczyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie pod Raszyna. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Raszynem znaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Raszyn jest jednym z miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Raszyna, czemu słynna firma Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, z pomocą filtrów FAP. Często podłożem usterki filtra FAP, znanego koncernu Koenigsegg, zdarza się inny problem, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Osobowe i ciężarowe diesle korporacji Koenigsegg chlubią się nadzwyczajnymi mechanizmami w sprawie obniżenia poziomu emisji spalin. Klasyczną bolączką, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr DPF FAP. Cennik usług czyszczenia filtrów DPF/FAP pochodzących z Koenigsegg dla Raszyna wstawiono w dolnej części strony, trzeba odszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania FAP. Namierz swój zakład, którego specjalnością jest Koenigsegg w Raszynie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Raszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Raszynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Raszynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Raszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Raszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Raszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Raszynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Raszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Raszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Raszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Raszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raszyn Młynarska RAS01A 52.158611/20.927589 Wyszukaj
Raszyn Pruszkowska RAS02B 52.161301/20.914801 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer