Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Recz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Reczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Recz wyróżnia się z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów DPF do aut z symbolem Koenigsegg. Duża część pojazdów osobowych w Reczu to auta z silnikiem CTDi mające wbudowany katalizator SCR, który dopomina się oczyszczania. Recz jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Recza, czemu producent Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Reczem zlokalizować można pracownie, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych Koenigsegg. By ustrzec się od utrudnień z pracą auta Koenigsegg, trzeba okazjonalnie przedmuchać FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Recza. Z reguły przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych, spod skrzydeł Koenigsegg, bywa inny problem, czego przykładem może być: uszkodzony zawór EGR. Zachowanie limitów poziomu produkcji spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnego filtra DPF/FAP. DPF-y działają w bardzo obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Odtworzenie wydolności elementów filtrów DPF w Reczu dla samochodów marki Koenigsegg jest łatwe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Recza. Lista cen regenerowania filtrów FAP z Koenigsegg dla Recza znajduje się w poniższej sekcji, powinno być można przeglądnąć w tamtym cenniku, koszt za wykonanie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Reczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Reczu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Reczu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Reczu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Reczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Reczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Reczu 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Reczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Reczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Reczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Reczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Reczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Recz Wolności REC01A 53.253830/15.542470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer