Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Resko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Resku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Resko wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu trudniącego się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych z symbolem Koenigsegg. Niemało pojazdów osobowych w Resku to auta z silnikiem CDTi wyposażone w katalizator samochodowy, który wymaga odnawiania elementów. Nagminnie sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych DPF, firmy Koenigsegg, trafia się inne niedociągnięcie, na przykład: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Generowanie limitów emisji cząstek stałych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP. By zabezpieczyć się od problemów w pracy pojazdu Koenigsegg, przydaje się okazjonalnie przepalać filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Reska. Koenigsegg to pojazdy, jakie są znane na terenie całej Polski, jednak walczą z bolączkami z filtrami DPF. Zazwyczaj wadą, z którą zmagają się osobówki z logo Koenigsegg, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. DPF-y chodzą w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, a dokładnie w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Cennik usług odnawiania filtrów cząstek stałych dla Koenigsegg dla Reska można znaleźć w dolnej części strony, da się znaleźć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych albo płukanie DPF dla marki Koenigsegg, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, albo u mechanika w Resku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Resku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Resku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Resku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Resku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Resku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Resku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Resku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Resku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Resku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Resku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Resku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Resku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Resko Wolności REK01N 53.770710/15.402790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer