Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Reszel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Reszlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, jednak moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa katalizatorów u mechanika pod Reszlem. Reszel należy do centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Reszla, czemu znany producent Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Filtry DPF FAP złożone są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat w Reszlu. Auta z logo Koenigsegg cechują się doskonałymi rozwiązaniami w sprawie spadku produkcji gazów wydechowych. Często przyczyną zdławionego FAP-a, znanej marki Koenigsegg, trafia się inny defekt, jeden z nich to: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Zachowanie górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Filtry FAP pracują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, czyli w wydechu, co sprawia, że następuje spadek wyników podzespołu. Koenigsegg to samochody, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, mimo to borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Taryfikator usług odnawiania filtrów DPF/FAP z samochodów Koenigsegg dla Reszla umieszczono poniżej, trzeba wyszukać tam, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy DPF FAP. Dobierz swój zakład mechaniki, który pomoże z Koenigsegg w Reszlu, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Reszlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Reszlu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Reszlu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Reszlu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Reszlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Reszlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Reszlu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Reszlu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Reszlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Reszlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Reszlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Reszlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Reszel Bolesława Chrobrego RES01ML 54.054241/21.147181 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer