Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ropczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ropczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ropczycach pojawiła się szansa mycia filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki pracy mechanika z Ropczyc. Zachowanie pułapów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, potrzebuje działającego katalizatora SCR. Ropczyce należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Ropczyc, czemu znana marka Koenigsegg stara się, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty wyników części. Pojazdy firmy Koenigsegg wyróżniają się znakomitymi patentami w sferze zredukowania zawartości emitowanych spalin. Zwykle powodem zdławionego filtra FAP, znanego koncernu Koenigsegg, bywa inne uszkodzenie, czego przykładem może być: nieszczelne turbo. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całego świata, lecz zmagają się z problemami z katalizatorami. Ażeby uniknąć kłopotów w pracy pojazdu Koenigsegg, trzeba niekiedy przepalać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Ropczyc. Odnajdź swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Koenigsegg w Ropczycach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR i płukanie DPF dla marki Koenigsegg, odszukać można na naszej stronie internetowej, i u mechanika w Ropczycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ropczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ropczycach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ropczycach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ropczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ropczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ropczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ropczycach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Ropczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Ropczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ropczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ropczycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Ropczycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ropczyce Ogrodnicza ROP01N 50.056519/21.632111 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer