Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rusocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rusocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rusocinie istnieje opcja naprawy katalizatorów samochodowych do aut Koenigsegg dzięki pracy laboratorium z Rusocina. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, polecamy pracownię w Rusocinie. Rusocin należy do ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Koenigsegg stara się, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów FAP. Koenigsegg to osobówki, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się z kwestią z katalizatorami. Dobranie kompetentnego warsztatu w Rusocinie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być nieproste, jak również jest żmudne. Niemało pojazdów osobowych w Rusocinie to auta z silnikiem CDI posiadające wbudowany DPF, który wymaga oczyszczania. Żeby unikać przykrości podczas prowadzenia samochodu Koenigsegg, trzeba okazjonalnie przepalać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Rusocina. Oprócz niespodzianek dla turystów w Rusocinie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do aut Koenigsegg. Poprawienie wydolności właściwości filtrów DPF/FAP w Rusocinie dla aut marki Koenigsegg jest możliwe, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Rusocina. Tabela z cennikiem płukania filtrów cząstek stałych dedykowanych do Koenigsegg dla Rusocina ulokowano na dole, można zweryfikować w tamtym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rusocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rusocinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rusocinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rusocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rusocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rusocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rusocinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rusocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Rusocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rusocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rusocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rusocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rusocin Sosnowa CPL01N 54.231709/18.634769 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer