Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rychwał

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rychwale

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rychwale istnieje szansa regeneracji filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg z powodu obecności warsztatowego laboratorium z Rychwała. Cały szereg samochodów w Rychwale to auta z silnikiem CTDi posiadające zamontowany katalizator, który wymaga regeneracji. Aby zabezpieczyć się od trudności w eksploatacji samochodu Koenigsegg, przydaje się od czasu do czasu przedmuchać katalizator, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Rychwała. Uzyskanie limitów emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO 6, koniecznie wymaga funkcjonującego FAP-a. Rychwał jest jednym z centrów, które napotykają kłopot mający związek, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Rychwała, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. DPF-y trudnią się pracą w niezwykle obciążonym środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, przez co następuje utrata parametrów części. Standardową bolączką, która dotyka diesle ze stajni Koenigsegg, zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Z reguły powodem zatkanego FAP-a, z logo Koenigsegg, zdarza się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Odnowienie wydajności części filtrów DPF w Rychwale dla pojazdów marki Koenigsegg jest osiągalne, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Rychwała. Lista cenowa płukania filtrów cząstek stałych dla Koenigsegg dla Rychwała widnieje pod zdjęciem, należy sprawdzić na tej liście, koszt za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rychwale

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rychwale 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rychwale 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rychwale 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rychwale 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rychwale 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rychwale 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Rychwale 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rychwale 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rychwale

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rychwale z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rychwale wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rychwał Józefów Kaliska RYC01A 52.067032/18.163740 Wyszukaj
Rychwał Józefów Plac Wolności POP-RYW1 52.071281/18.167200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer