Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rydzyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rydzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rydzyna cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do pojazdów ze stajni Koenigsegg. Prócz atrakcji turystycznych w Rydzynie odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Koenigsegg. Osiągnięcie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF. Koenigsegg to samochody, które cieszą się uznaniem na całym świecie, jednakże stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Żeby uchronić się od utrudnień przy prowadzeniu samochodu Koenigsegg, potrzeba okazjonalnie przeczyścić DPF, udostępniono taką usługę u mechanika pod Rydzyny. FAP-y stworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z Rydzyną. Rydzyna należy do centrów, które napotykają kłopot mający związek, z dużą zawartością smogu w powietrzu, czemu znana marka Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Najczęściej w przypadku przyczyną przytkanego filtra DPF, znanej firmy Koenigsegg, trafia się inna wada, np. Uszkodzenie sterownika silnika. Dlatego że Koenigsegg, równorzędnie jak inni producenci potrzebuje do właściwej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Rydzynie zadbać o filtr DPF. Odzyskiwanie sprawności części wchodzących w skład filtrów DPF w Rydzynie dla pojazdów producenta Koenigsegg jest możliwe, dlatego, że nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Rydzyny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rydzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rydzynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rydzynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rydzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rydzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rydzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rydzynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rydzynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Rydzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rydzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rydzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rydzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rydzyna Młyńska Górka Rzeczypospolitej RYY01N 51.780579/16.670330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer