Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ryki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rykach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rykach pojawiła się opcja regenerowania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Ryk. Oprócz rozrywek dla turystów pod Rykami odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów Koenigsegg. Słynnej marce Koenigsegg nie udałoby się utrzymanie niezbędnych maksymalnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Rykach wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, a także jest żmudne. Standardowo przyczyną zatkanego DPF-a, z symbolem Koenigsegg, trafia się inny mankament, na przykład: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Uzyskanie górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z normą emisji spalin EURO, potrzebuje przygotowanego katalizatora. Mnóstwo pojazdów w Rykach to auta z silnikiem Di-D posiadające zamontowany FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Zwykłą wadą, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Tabela z cennikiem płukania filtrów DPF wymontowanych z Koenigsegg dla Ryk ulokowano na dole, trzeba odszukać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie regeneracji katalizatorów. Ulepszenie wydajności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Rykach dla aut marki Koenigsegg jest możliwe, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Ryk.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rykach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rykach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rykach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rykach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rykach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rykach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rykach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Rykach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Rykach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rykach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rykach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rykach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ryki Ryki Kościelne Królewska RYK175 51.645721/21.931601 Wyszukaj
Ryki Działki Lubelska RYK01N 51.618420/21.940399 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer