Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Rzgów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Rzgowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Rzgowie jest sposobność płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut Koenigsegg z racji działalności laboratorium warsztatu z Rzgowa. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy EURO, potrzebuje sprawnego katalizatora SCR. Oprócz rozrywek dla turystów w Rzgowie odnaleźć można warsztaty, trudniące się regeneracją DPF FAP do samochodów Koenigsegg. Osobówki korporacji Koenigsegg odznaczają się nieprzeciętnymi technologiami w zakresie ograniczenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Rzgów należy do miast, które mają kłopot w związku, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Żeby uniknąć kłopotów w eksploatacji auta Koenigsegg, potrzeba okazjonalnie przepalać filtr DPF, usługa jest dostępna w pracowni pod Rzgowa. Nierzadko źródłem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Koenigsegg, bywa inny problem, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Katalizatory samochodowe funkcjonują w bardzo trudnych warunkach pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Ponieważ Koenigsegg, równorzędnie jak inne auta wymaga do poprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Rzgowie zadbać o FAP. Zlokalizuj warsztat, którego specjalnością jest Koenigsegg w Rzgowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Rzgowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Rzgowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Rzgowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Rzgowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rzgowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Rzgowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Rzgowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Rzgowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Rzgowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Rzgowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rzgowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Rzgowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rzgów Rzemieślnicza RGW01N 51.649490/19.492510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer