Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sanniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sannikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sannikach znajduje się możliwość regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Koenigsegg z przyczyny funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Sannik. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym warsztat w Sannikach. Standardowo powodem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, spod znaku Koenigsegg, jest inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Sannikami zlokalizować można laboratoria, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do aut Koenigsegg. Samochody spod znaku Koenigsegg szczycą się świetnymi rozwiązaniami w sprawie ograniczania emisji gazów spalinowych. Uzyskanie maksymalnych limitów produkcji spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, domaga się pracującego poprawnie filtra DPF. Filtry DPF FAP działają w nadzwyczaj ciężkim środowisku, a więc w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek właściwości części. Odszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Sannikach przodującego w pojazdach Koenigsegg może być skomplikowane, i jest czasochłonne. Dlatego że Koenigsegg, tak jak inne samochody wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF warto wspomnieć, by w Sannikach zwrócić uwagę na katalizator. Odzyskiwanie efektywności części filtrów DPF/FAP w Sannikach dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem nowa technologia regeneracji zawędrowała do Sannik.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sannikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sannikach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sannikach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sannikach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sannikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sannikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sannikach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Sannikach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sannikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sannikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer