Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sępólno Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sępólnie Krajeńskim pojawiła się szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Koenigsegg dzięki bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Sępólna Krajeńskiego. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Sępólnem Krajeńskim odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Katalizatory operują w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, to jest w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów części. Często usterką, na jaką narażone są auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator SCR. Nierzadko powodem zaczopowania filtra FAP, spod znaku Koenigsegg, zdarza się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Uzyskanie limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga przygotowanego FAP-a. Żeby uchronić się przed dużą ilością problemów w eksploatacji diesla Koenigsegg, potrzeba co pewien czas wyczyścić FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Sępólna Krajeńskiego. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym usługi z Sępólna Krajeńskiego. Ze względu fakt, że Koenigsegg, podobnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy w Sępólnie Krajeńskim wziąć pod skrzydła katalizator. Dobierz swój warsztat samochodowy, który pomoże z Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sępólnie Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sępólnie Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sępólno Krajeńskie Osiedle Słowackiego Tadeusza Kościuszki SEP02A 53.457809/17.544910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer