Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Serock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Serocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, ale moduł ten zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Serockiem. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Serockiem znaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Koenigsegg. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodło się osiągnięcie koniecznych do spełnienia wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Zazwyczaj słabością, z którą zmagają się samochody spod skrzydeł Koenigsegg, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr i katalizator. Koenigsegg to auta, które cieszą się renomą na terenie całego świata, lecz zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Niemało pojazdów osobowych w Serocku to pojazdy z silnikiem diesla posiadające wbudowany filtr DPF, który wymaga czyszczenia. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Serocku przodującego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Ponieważ Koenigsegg, równorzędnie jak inni producenci domaga się do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych warto nadmienić, by w Serocku wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który pomoże z Koenigsegg w Serocku, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Serocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Serocku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Serocku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Serocku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Serocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Serocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Serocku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Serocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Serocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Serocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer