Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Siechnice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Siechnicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, pomimo że część tę dotykają usterki, w czym może pomóc regeneracja katalizatorów w pracowni warsztatu pod Siechnicami. Auta korporacji Koenigsegg cechują się dobrymi mechanizmami w sprawie ograniczenia produkcji gazów spalinowych. Typową wadą, z którą męczą się diesle z logo Koenigsegg, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Koenigsegg to samochody, jakie są znane na terenie całego kraju, jednak biedzą się z problemami z katalizatorami SCR. Siechnice należy do ośrodków, które mają problem związany, z zawartością smogu w atmosferze miasta, czemu znany producent Koenigsegg dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu w Siechnicach specjalizującego się w autach Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Zwykle sprawcą zdławionego FAP-a, wytwórcy Koenigsegg, jest inny defekt, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Duża część pojazdów w Siechnicach to auta z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr i katalizator, który dopomina się regeneracji. Zregenerowanie sprawności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Siechnicach dla marki Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Siechnic. Cennik oczyszczania katalizatorów samochodowych pochodzących z Koenigsegg dla Siechnic wstawiono w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by znaleźć w tamtym cenniku, koszt za wykonanie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Siechnicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Siechnicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Siechnicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Siechnicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Siechnicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Siechnicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Siechnicach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Siechnicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Siechnicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Siechnicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Siechnicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Siechnicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Siechnice Kościelna SNC01N 51.033440/17.147579 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer