Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Siedliszcze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Siedliszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Siedliszcze znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się naprawą filtrów do samochodów korporacji Koenigsegg. Wiele pojazdów w Siedliszczu to samochody z silnikiem CDI mające zamontowany katalizator samochodowy, który wymaga oczyszczania. Odnalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Siedliszczu wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może być nieproste, a także jest długotrwałe. Typową bolączką, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg, w większości wypadków, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Standardowo powodem zdławionego filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Koenigsegg, zdarza się inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Siedliszczu odnaleźć można zakłady, parające się naprawą katalizatorów do aut osobowych Koenigsegg. Katalizatory pracują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, a konkretnie za kolektorem spalin, przez co następuje utrata wyników urządzenia. Żeby uniknąć problemów w pracy samochodu Koenigsegg, trzeba czasem wyczyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w pracowni pod Siedliszcza. Poprawienie niezawodności właściwości filtrów DPF/FAP w Siedliszczu dla samochodów Koenigsegg jest dostępne, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Siedliszcza. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Koenigsegg w Siedliszczu, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Siedliszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Siedliszczu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Siedliszczu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Siedliszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Siedliszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Siedliszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Siedliszczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Siedliszczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Siedliszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Siedliszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer