Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Skarszewy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Skarszewach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Skarszewach pojawiła się opcja oczyszczania filtrów DPF do pojazdów Koenigsegg z racji bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Skarszewa. Znalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Skarszewach wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Filtry cząstek stałych chodzą w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, czyli za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Z reguły powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Koenigsegg, jest inny defekt, możliwą przyczyną jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Zachowanie maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO, domaga się działającego sprawnie FAP-a. FAP-y złożone są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy usługi z Skarszewa. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Koenigsegg cieszą się kapitalnymi patentami w sferze obniżenia ilości produkowanych gazów wydechowych. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodło się wytwarzanie potrzebnych wyników emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Tabela z cennikiem mycia filtrów cząstek stałych FAP dla Koenigsegg dla Skarszewa można znaleźć w poniższej sekcji, można wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR. Ze względu fakt, że Koenigsegg, podobnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP polecamy, żeby w Skarszewach wziąć pod lupę filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Skarszewach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Skarszewach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Skarszewach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Skarszewach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Skarszewach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Skarszewach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Skarszewach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Skarszewach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Skarszewach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Skarszewach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skarszewach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Skarszewach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skarszewy Kanada Kościerska SKS01N 54.069592/18.445881 Wyszukaj
Skarszewy Kanada Tadeusza Kościuszki POP-SKS2 54.072392/18.448509 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer