Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Skoki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Skokach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, choć moduł ten zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie FAP w laboratorium pod Skokami. Filtry DPF FAP pracują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do spadku właściwości części. Nieraz podłożem usterki filtra cząstek stałych DPF, marki Koenigsegg, zdarza się inne wybrakowanie, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem pracownię w Skokach. Odnalezienie adekwatnego mechanika w Skokach wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, i jest mozolne. Diesle z symbolem Koenigsegg mogą się poszczycić kapitalnymi narzędziami w dziedzinie spadku ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz zmagają się ze strapieniem z katalizatorami. Zwykłą niedoskonałością, z którą borykają się samochody ze stajni Koenigsegg, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Odzyskanie skuteczności części filtrów cząstek stałych FAP w Skokach dla pojazdów marki Koenigsegg jest bezproblemowe, gdyż regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Skoków. Ze względu fakt, że Koenigsegg, niczym inni producenci wymaga do poprawnej pracy kompletnych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy w Skokach wziąć pod lupę filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Skokach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Skokach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Skokach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Skokach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Skokach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Skokach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Skokach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Skokach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Skokach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Skokach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skokach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Skokach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skoki Parcela Kazimierza Wielkiego SKO327 52.671391/17.158609 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer