Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sławków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sławkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, choć część ta psuje się, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Sławkowem. Wyszukanie specjalistycznego mechanika w Sławkowie specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, jak również jest mozolne. Sławków należy do ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów FAP. Uzyskanie wartości produkcji cząstek stałych, poprawnych dla normy EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Koenigsegg to diesle, jakie są słynne na całym świecie, mimo to walczą z kwestią z katalizatorami. Filtry DPF funkcjonują w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, a dokładnie w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Częstą wadą, z jaką biedzą się osobówki z symbolem Koenigsegg, zwykle, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. By uniknąć komplikacji z eksploatacją diesla Koenigsegg, przydaje się co pewien czas przepłukać filtr DPF, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Sławkowa. Ponieważ Koenigsegg, podobnie jak inne samochody wymaga do właściwego działania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy w Sławkowie zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Odtworzenie wydolności części filtrów cząstek stałych w Sławkowie dla aut producenta Koenigsegg jest osiągalne, gdyż regeneracja wodna zdołała przybyć do Sławkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sławkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sławkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sławkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sławkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sławkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sławkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sławkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sławkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Sławkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sławkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sławkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sławkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sławków Korzeniec Owocowa SLK01G 50.293270/19.367020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer