Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sławno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sławnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sławnie znajduje się możliwość regenerowania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Koenigsegg z powodu pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Sławna. Sławno należy do centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Sławna, czemu słynny producent Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Koenigsegg to pojazdy, jakie są uznane na całym świecie, mimo to stykają się z problemami z filtrami FAP. Katalizatory chodzą w nadzwyczaj trudnym środowisku, to jest w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów części. Sporo pojazdów osobowych w Sławnie to auta z turbodoładowaniem mające zamontowany filtr i katalizator, który potrzebuje naprawy. Najczęściej w przypadku sprawcą zatkanego katalizatora samochodowego, ze stajni Koenigsegg, staje się inny defekt, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Standardową wadą, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Koenigsegg, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny FAP. Odszukanie właściwego mechanika w Sławnie celującego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, oraz jest czasochłonne. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów jak również regeneracja DPF FAP dla aut producenta Koenigsegg, można znaleźć po prawej stronie, jak również w warsztatowym laboratorium w Sławnie. Odzyskiwanie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Sławnie dla pojazdów marki Koenigsegg jest dostępne, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Sławna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sławnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sławnie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sławnie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sławnie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sławnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sławnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sławnie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Sławnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sławnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sławnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sławnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sławnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sławno Osiedle imienia Dzieci Wrzesińskich Armii Krajowej SLA01ML 54.357109/16.674021 Wyszukaj
Sławno Osiedle Słupskie Gdańska SLA01N 54.364899/16.701799 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer