Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Śmigiel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Śmiglu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Śmigiel słynie z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych wytwórcy Koenigsegg. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Śmiglem odnaleźć można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem FAP do aut osobowych Koenigsegg. Katalizatory złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Śmiglu. Śmigiel należy do centrów, jakie napotykają problem w związku, z dużym procentem smogu w miejskim powietrzu Śmigla, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w niewiarygodnie trudnym środowisku, to jest za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Nagminnie sprawcą zapchanego katalizatora samochodowego, firmy Koenigsegg, jest inna usterka, doskonałym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego kraju, niemniej jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Cały szereg samochodów osobowych w Śmiglu to samochody z silnikiem TDI mające wbudowany FAP, który dopomina się oczyszczania. Lista cennika oczyszczania katalizatorów marki Koenigsegg dla Śmigla wstawiono poniżej, można porównać na tej liście, koszt za świadczone usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Śmiglu, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Śmiglu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Śmiglu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Śmiglu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Śmiglu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Śmiglu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Śmiglu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Śmiglu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Śmiglu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Śmiglu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Śmiglu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Śmiglu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Śmiglu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Śmigiel Osiedle Braci Polskich Tadeusza Kościuszki SMI01N 52.015282/16.524130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer