Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sobienie-Jeziory

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sobienie-Jeziory słynne jest z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych znanej marki Koenigsegg. Generowanie pułapów poziomu emisji cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego katalizatora SCR. Znanemu producentowi Koenigsegg nie udało się utrzymanie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów zawartości emitowanych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Sobienie-Jeziory jest jednym z miast, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych nad głowami mieszkańców Sobień-Jezior, czemu słynna firma Koenigsegg próbuje, zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy pracownię w Sobieniach-Jeziorach. Koenigsegg to diesle, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednak stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Ażeby ustrzec się od komplikacji w użytkowaniu diesla Koenigsegg, wypada okresowo przeczyścić katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztacie pod Sobień-Jezior. DPF-y chodzą w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Namierz mechanika, który poradzi sobie z Twoim Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Cennik regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Koenigsegg dla Sobień-Jezior ulokowano poniżej tego tekstu, trzeba odszukać w tym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sobieniach-Jeziorach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sobieniach-Jeziorach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sobienie-Jeziory Duży Rynek SJZ01G 51.932800/21.302589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer