Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sobolew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sobolewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sobolewie znajduje się sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych Koenigsegg dzięki funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Sobolewa. Zachowanie górnych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, poprawnych według normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Auta osobowe i ciężarowe z logo Koenigsegg cieszą się znakomitymi patentami w zakresie obniżania ilości produkowanych spalin. Prócz rozrywek turystycznych w Sobolewie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. FAP-y operują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie następuje utrata właściwości części. Filtry DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y zapychają się i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym warsztat w Sobolewie. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, mimo to stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Sobolew jest jednym z ośrodków, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Sobolewa, czemu słynna firma Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów czy regeneracja katalizatorów SCR dla aut marki Koenigsegg, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie w Sobolewie. Gdyż Koenigsegg, tak jak inne auta potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Sobolewie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sobolewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sobolewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sobolewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sobolewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sobolewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sobolewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sobolewie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Sobolewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Sobolewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sobolewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sobolewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sobolewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sobolew Tadeusza Kościuszki SOB01A 51.739632/21.669250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer