Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Somonino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Somoninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Somoninie wystąpiła szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg z przyczyny bytności warsztatu z Somonina. Standardową niedoskonałością, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Koenigsegg, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy DPF. Somonino należy do miast, które dotyka kłopot w związku, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany producent Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Producentowi Koenigsegg nie udałoby się uzyskanie potrzebnych do spełnienia pułapów poziomu emisji cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Uzyskanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą EURO, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Somoninie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Najczęściej przyczyną usterki filtra DPF/FAP, znanej firmy Koenigsegg, bywa inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Odszukanie odpowiedniego zakładu w Somoninie wyspecjalizowanego w autach Koenigsegg może być trudne, oraz jest czasochłonne. Zregenerowanie sprawności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Somoninie dla pojazdów marki Koenigsegg jest możliwe, bo regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Somonina. Gdyż Koenigsegg, niczym każda inna marka koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych polecamy w Somoninie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Somoninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Somoninie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Somoninie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Somoninie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Somoninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Somoninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Somoninie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Somoninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Somoninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Somoninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Somoninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Somoninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Somonino Wolności SMN01N 54.285469/18.204500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer