Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sońsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sońsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, choć moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie DPF w warsztacie pod Sońskiem. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Sońskiem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. DPF-y chodzą w niezwykle ciężkich warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje utrata właściwości części. By ustrzec się od problemów przy prowadzeniu auta Koenigsegg, wypada od czasu do czasu przedmuchać filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Sońska. Zwykłą usterką, jaka dotyka auta znanego koncernu Koenigsegg, w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny DPF. Filtry FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym warsztat z Sońska. Auta znanej marki Koenigsegg mogą się pochwalić znakomitymi rozwiązaniami w zakresie obniżania ilości emitowanych gazów spalinowych. Niemało pojazdów osobowych w Sońsku to samochody z silnikiem TDDI mające wbudowany filtr DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. Dlatego że Koenigsegg, tak jak inne samochody wymaga do właściwego funkcjonowania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Sońsku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy. Cennik oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Koenigsegg dla Sońska ulokowano na dole, da się odszukać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sońsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sońsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sońsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sońsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sońsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sońsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sońsku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Sońsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sońsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sońsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sońsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sońsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sońsk Ciechanowska SNS01N 52.780331/20.698570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer