Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Stara Kiszewa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Starej Kiszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, aczkolwiek część ta zużywa się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Starą Kiszewą. Koenigsegg to osobówki, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale biedzą się z problemami z katalizatorami. Sporo pojazdów w Starej Kiszewie to samochody z silnikiem CTDi mające zamontowany filtr cząstek stałych, który dopomina się mycia. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg wyróżniają się nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w sferze obniżania ilości produkowanych gazów wydechowych. Częstą słabością, z którą borykają się samochody znanej marki Koenigsegg, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Żeby zabezpieczyć się od utrudnień przy prowadzeniu auta Koenigsegg, potrzeba czasami przepalać katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Starej Kiszewy. Zachowanie maksymalnych pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, dozwolonych normą EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Bardzo często sprawcą zdławionego DPF-a, znanej firmy Koenigsegg, zdarza się inny defekt, możliwą przyczyną jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Dlatego że Koenigsegg, zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów FAP dlatego też polecamy w Starej Kiszewie wziąć pod skrzydła katalizator. Namierz mechanika, którego specjalnością jest Koenigsegg w Starej Kiszewie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Starej Kiszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Starej Kiszewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Starej Kiszewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Starej Kiszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Starej Kiszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Starej Kiszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Starej Kiszewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Starej Kiszewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Starej Kiszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Starej Kiszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Kiszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Starej Kiszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Kiszewa Kościerska SSE01N 53.991081/18.173290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer