Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Stawiszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Stawiszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w autach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, jednakże urządzenie to psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie DPF u mechanika pod Stawiszynem. Stawiszyn jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot powiązany, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Stawiszyna, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Zdobycie maksymalnych limitów emisji gazów wydechowych, identycznych z normą EURO, domaga się działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Dobranie wykwalifikowanego zakładu w Stawiszynie przodującego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, jak również jest mozolne. FAP-y składają się z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z Stawiszynem. Filtry DPF operują w bardzo ciężkim środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje utrata wyników podzespołu. Znanej korporacji Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytworzenie wymaganych do zrealizowania limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Często bolączką, jaka dotyka diesle korporacji Koenigsegg, zwykle, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr i katalizator. Cennik czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP od Koenigsegg dla Stawiszyna wstawiliśmy pod zdjęciem, można przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za wykonanie regeneracji FAP. Znajdź mechanika, który poradzi sobie z Twoim Koenigsegg w Stawiszynie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Stawiszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Stawiszynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Stawiszynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Stawiszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Stawiszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Stawiszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Stawiszynie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Stawiszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Stawiszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Stawiszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stawiszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Stawiszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stawiszyn Szosa Pleszewska SAY01N 51.915401/18.108259 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer