Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Straszęcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Straszęcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Straszęcinie znajduje się możliwość naprawy katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji funkcjonowania pracowni warsztatu z Straszęcina. Auta spod znaku Koenigsegg odznaczają się nadzwyczajnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu obniżania ilości emitowanych cząstek stałych. Zachowanie maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Zwykle źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Koenigsegg, bywa inne wybrakowanie, dla przykładu: niesprawna pompa Common Rail. Duża część aut w Straszęcinie to pojazdy z silnikiem TDCI mające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania. Dobranie fachowego mechanika w Straszęcinie przodującego w samochodach Koenigsegg może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, przez co filtry DPF zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, polecamy firmę pod Straszęcinem. Ażeby uchronić się od problemów w eksploatacji pojazdu Koenigsegg, trzeba okazjonalnie przepłukać filtr i katalizator, jest to możliwe w laboratorium pod Straszęcina. Gdyż Koenigsegg, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnego działania niezepsutych katalizatorów samochodowych dlatego też warto wspomnieć, by w Straszęcinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP. Serwis takich usług jak naprawa DPF jak też płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów producenta Koenigsegg, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, jak też w pracowni warsztatu w Straszęcinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Straszęcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Straszęcinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Straszęcinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Straszęcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Straszęcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Straszęcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Straszęcinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Straszęcinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Straszęcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Straszęcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Straszęcinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Straszęcinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Straszęcin Straszęcin 71 SSN107 50.063980/21.359921 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer