Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Strzałkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Strzałkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże część tę dotykają usterki, w czym może pomóc regeneracja katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Strzałkowem. Strzałkowo należy do centrów, które spotyka problem w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Koenigsegg usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co FAP-y zapychają się i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Strzałkowa. Żeby unikać trudności z użytkowaniem samochodu Koenigsegg, trzeba okresowo czyścić filtr FAP, usługa jest świadczona w laboratorium pod Strzałkowa. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodło się utrzymanie potrzebnych maksymalnych pułapów ilości emitowanych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Niemało pojazdów osobowych w Strzałkowie to auta z silnikiem D-4D posiadające wbudowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do regenerowania. Odzyskanie górnych pułapów emisji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnego DPF-a. Typową wadą, która dotyka auta firmy Koenigsegg, zwykle, posiadające silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Zrewaloryzowanie skuteczności właściwości filtrów cząstek stałych w Strzałkowie dla samochodów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, ponieważ regeneracja wodna dotarła do Strzałkowa. Lista cen mycia filtrów FAP pochodzących z Koenigsegg dla Strzałkowa umieszczono w dolnej części strony, da się przeglądnąć tam, koszt za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Strzałkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Strzałkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Strzałkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Strzałkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Strzałkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Strzałkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Strzałkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Strzałkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Strzałkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Strzałkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzałkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Strzałkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzałkowo Andrzejewskiego STZ01N 52.312210/17.815430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer