Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Strzegom

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Strzegomiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, choć część ta psuje się, ale może w tym pomóc naprawa katalizatorów w laboratorium pod Strzegomiem. Często słabością, z którą borykają się auta korporacji Koenigsegg, w większości wypadków, mające silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Strzegom jest jednym z centrów, jakie biją na alarm w związku, z ilością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Strzegomia, czemu słynny producent Koenigsegg dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Koenigsegg to pojazdy, które są słynne na terenie całego świata, jednakże stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg znamionują się wybitnymi aparaturami w sprawie spadku produkcji gazów spalinowych. Najczęściej w przypadku przyczyną przytkanego katalizatora, z logo Koenigsegg, staje się inny defekt, na przykład: niewłaściwa praca sterownika silnika. Żeby unikać przykrości w użytkowaniu diesla Koenigsegg, przydaje się okresami wyczyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Strzegomia. Zdobycie wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 5, domaga się sprawnie pracującego FAP-a. Wykaz cen odnawiania elementów filtrów cząstek stałych z samochodów Koenigsegg dla Strzegomia zamieściliśmy na dole, nie ma przeszkód, by przeglądnąć na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Dlatego że Koenigsegg, tak jak każda inna marka koniecznie wymaga do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy, żeby w Strzegomiu zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Strzegomiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Strzegomiu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Strzegomiu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Strzegomiu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Strzegomiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Strzegomiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Strzegomiu 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Strzegomiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Strzegomiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Strzegomiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzegomiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Strzegomiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzegom Osiedle Piastów Aleja Wojska Polskiego STM02ML 50.975510/16.365339 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer