Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Strzyżów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Strzyżowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Strzyżowie istnieje możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów Koenigsegg z racji działalności warsztatu samochodowego z Strzyżowa. Aby zabezpieczyć się od przykrości z pracą samochodu Koenigsegg, trzeba czasami przepalać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Strzyżowa. Znanemu producentowi Koenigsegg mogłoby nie powieść się zdobycie wymaganych maksymalnych wartości poziomu produkcji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Typową słabością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą DPF. Duża część samochodów w Strzyżowie to auta z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany DPF, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Strzyżów należy do ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Strzyżowa, czemu słynny producent Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów DPF. Z reguły sprawcą usterki filtra FAP, z logo Koenigsegg, trafia się inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: uszkodzenie sterownika silnika. Odszukanie fachowego zakładu mechaniki w Strzyżowie celującego w pojazdach Koenigsegg może być trudne, a także jest mozolne. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych i płukanie DPF FAP dla samochodów Koenigsegg, odszukać można w panelu bocznym, i w warsztacie samochodowym w Strzyżowie. Cennik naprawy filtrów FAP od Koenigsegg dla Strzyżowa zamieszczono pod zdjęciem, trzeba zweryfikować w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Strzyżowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Strzyżowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Strzyżowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Strzyżowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Strzyżowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Strzyżowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Strzyżowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Strzyżowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Strzyżowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Strzyżowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzyżowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Strzyżowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzyżów Działy Zachodnie Tunelowa STY01N 49.870750/21.802080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer