Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Subkowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Subkowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Subkowach pojawiła się szansa regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Subków. Firmie Koenigsegg nie powiodło się zdobycie wymaganych do spełnienia górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów DPF/FAP. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Subkowami odszukać można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Koenigsegg. Najczęściej w przypadku sprawcą przytkanego filtra FAP, znanej firmy Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Osiągnięcie wartości zawartości produkowanych spalin, zgodnych z normą EURO 5, potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Duża część samochodów w Subkowach to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Koenigsegg to diesle, jakie są uznane na terenie całej Polski, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Filtry FAP wykonują pracę w niewiarygodnie ciężkich warunkach, a więc za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Ulepszenie efektywności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Subkowach dla pojazdów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja metodą wodną dotarła do Subków. Ponieważ Koenigsegg, równorzędnie jak inne maszyny domaga się do właściwej pracy nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Subkowach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Subkowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Subkowach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Subkowach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Subkowach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Subkowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Subkowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Subkowach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Subkowach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Subkowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Subkowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Subkowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Subkowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Subkowy Józefa Wybickiego SUB01N 54.001202/18.770069 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer