Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Suchowola

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Suchowoli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Suchowoli jest opcja czyszczenia filtrów DPF do samochodów Koenigsegg z powodu obecności laboratorium z Suchowoli. Prócz rozrywek dla wizytujących w Suchowoli odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem DPF FAP do pojazdów Koenigsegg. Ażeby ustrzec się od problemów z pracą pojazdu Koenigsegg, należy czasami przepalać filtr DPF FAP, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Suchowoli. Suchowola jest jednym z miast, jakie dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu znana firma Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Zachowanie pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez EURO 6, potrzebuje niezawodnego DPF-a. Wiele samochodów osobowych w Suchowoli to samochody z silnikiem D-4D posiadające filtr cząstek stałych, który dopomina się oczyszczania. Standardową niedoskonałością, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Koenigsegg, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany katalizator. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, przez co katalizatory wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem pracownię w Suchowoli. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak również płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów marki Koenigsegg, odszukać można na naszej stronie internetowej, jak również w warsztatowym laboratorium w Suchowoli. Lista cenowa odnawiania filtrów DPF/FAP dla Koenigsegg dla Suchowoli umieściliśmy pod zdjęciem, należy zweryfikować na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Suchowoli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Suchowoli 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Suchowoli 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Suchowoli 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Suchowoli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Suchowoli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Suchowoli 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Suchowoli 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Suchowoli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Suchowoli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer