Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sułków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sułkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sułkowie jest możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z powodu działalności laboratorium warsztatu z Sułkowa. Częstą niedoskonałością, z którą biedzą się osobówki wytwórcy Koenigsegg, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator. Koenigsegg to samochody, które są popularne na terenie całej Polski, lecz borykają się z bolączkami z filtrami FAP. Katalizatory stworzone są z ceramiki, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym współpracę z Sułkowem. Nieraz powodem zatkanego DPF-a, z logo Koenigsegg, trafia się inny defekt, jedną z możliwości jest: nieszczelne turbo. Sułków należy do miast, jakie biją na alarm w związku, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Filtry DPF operują w nadzwyczaj brudnym środowisku, a mianowicie w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów części. Samochody z logo Koenigsegg znamionują się wybitnymi możliwościami w sferze spadku poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Znajdź swój zakład, który specjalizuje się w Koenigsegg w Sułkowie, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu. Lista cen czyszczenia filtrów FAP marki Koenigsegg dla Sułkowa znajduje się pod zdjęciem, powinno być można odszukać w tej tabeli, koszt za przeprowadzenie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sułkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sułkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sułkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sułkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sułkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sułkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sułkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Sułkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sułkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sułkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sułkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sułkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sułków Sułków 216 WLC07N 49.982151/20.098650 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer