Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sułkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sułkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sułkowicach istnieje szansa regenerowania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji obecności warsztatu samochodowego z Sułkowic. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Sułkowicach. Katalizatory SCR funkcjonują w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się z problemami z katalizatorami SCR. Główną słabością, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr DPF. Znanej marce Koenigsegg nie udałoby się uzyskanie niezbędnych górnych limitów ilości emitowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Wyszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Sułkowicach specjalizującego się w samochodach Koenigsegg może być nieproste, a także jest żmudne. Nierzadko podłożem zatkanego filtra DPF/FAP, korporacji Koenigsegg, trafia się inna usterka, jedną z możliwości jest: zepsuty wtryskiwacz. Gdyż Koenigsegg, podobnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Sułkowicach zadbać o katalizator samochodowy. Odzyskanie kondycji części filtrów cząstek stałych w Sułkowicach dla samochodów marki Koenigsegg jest bezproblemowe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Sułkowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sułkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sułkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sułkowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sułkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sułkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sułkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sułkowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sułkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Sułkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sułkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sułkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sułkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sułkowice Zagumnie Wyzwolenia SKC01G 49.842152/19.803391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer